studen?? start

Všechny dotazy ohledně aut Nissan 200sx S13 S14, 300zx, tuning, vychytávky atd..
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 26.09.2004, 14:02

vyskusaj odpokit AFM a nastartovat bez neho...
No tak jsem zkusil za studena nastartovat s odpojenym AFM a otacky okamzite vyskocily na 1400, plynu jsem se ani nedotkl.

Se zapojenym AFM hned po tom co motor chytne tak otacky jsou na cc 400 a padaji na 300 az to po asi 3 sekundach zdechne. Vse zase bez dotyku plynu. Je ten AFM v pohode?

Jinak zadne jine problemy s AFM nemam. Za tepla je vse ok. Jenom pri tom studenem startu. Koukal jsem dovnitr AFM jak je ta komurka co je v ni ten odporovy dratek a je cisty. No mrknu poradne na AFM a pripadne ho vycistim.

V cem by mohl byt problem?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 26.09.2004, 19:51

A je to ok :lol: :lol: :lol:

Vycistil jsem AFM, vyndal jsem to cerne vicko jak jde do nej zasuvka. Po vyjmuti jsou videt 2 odporove dratky. Hlavne opatrne pri manipulaci!!!!!!!!!

Na mem AFM byl ten prvni odporovy dratek uplne cisty ale ten druhy :shock: ten jak je bliz k turbu by cely cerny! Nechapu proc byl jeden cisty a druhy tak spinavy (kdyz uz tak oba ne?) No mozna ze je ten druhy blize k hadici od odvetravani vacek, tak proto. No vycistil jsem ho v nejakem cistidle na bazi lihu - ani nevim poradne co to bylo :oops:

K cisteni:

zasadne se necim nedotykat tech odporovych dratku (maximalne tak jemnym modelarskym steteckem), jsou velmi krehke. Nejlepsi je potopit odporove draty do nejakeho cistidla, nechat rozpustit necistotu a pak jsem to jeste omyl tim steteckem, velmi jemne :wink:

No a vysledek: Uzasne!!!!!!!§ Jak studeny motor chytne tak okamzite jde do otacek a drzi si tech svych 1300 - 1400 otacek. A to vse bez dotyku plynu. Proste nadhera

Raddy, moc ti dekuju za tip s tim odpojenim AFM :)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Příspěvek od raddy » 27.09.2004, 16:13

Raddy je stastny za oboch :lol:

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů