Palivova pumpa vydava divne zvuky pri startu

otázky a odpovědi technického rázu
Odpovědět
Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Palivova pumpa vydava divne zvuky pri startu

Příspěvek od 935Baby » 30.04.2005, 15:18

Obykle kdyz poprve za den startuju auto tak moje palivova pumpa vadava nasledujici divne zvuky:

Jsou dve verze:

1. po otoceni klicku je slyset ten klasicky zvuk, po cca 2 sekundach se k tomu prida jekesi syceni(trva cca 3 sekundy)

2. nebo je slyset takove jakesi vzrzani skripani cca 4sekundy (jakoby kavitace) pripada me to jako by pumpa bezela nekolik sekund naprazdno a nemohla nasat benzin (PS pro vtipalky: v nadrzi mam benzin :lol: )

Muzou to byt priznaky pumpy ktera to bude mit brzo za sebou.
Tlak paliva jsem jeste nemeril. Take me po startu padaji otacky coz bude ale nejspis stary znamy problem: netesnici ventily :roll:

Jake zvuky vadava vase pumpa?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 30.04.2005, 17:29

Stara origo pumpa mi delala uplne presne to same. Do pismene. Walbro si jen hezky rovnomerne zavrci... 8)

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 30.04.2005, 17:57

doublejay píše:Stara origo pumpa mi delala uplne presne to same. Do pismene. Walbro si jen hezky rovnomerne zavrci... 8)
A to ti delala jeste ve stavu kdy byla docela ok???? Jak dlouho od te doby vydrzela?
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 30.04.2005, 20:02

Praveze moc o.k. nebyla - musel jsem nekolikrat zapnout klicek a nechat ji zavrcet, protoze jinak mi to po nastartovani melo tendenci zhasnout nebo aspon padaly otacky k 400-500. No a samozrejme pri plnem plynu na 2.-3. stupen nemela dostatecny vykon... Ted nastartuju a o nic dalsiho se nestaram. Ty zvuky, co ta puvodni vydavala, pripominaly zvuky z nadrazi pri posunovani vagonu :shock: Vrzani, skripani, 2x-3x za sebou, s kazdym dalsim vypnutim a znovuzapnutim klicku to ustavalo.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů