...

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Michal

...

Příspěvek od Michal » 04.12.2004, 13:19

Tak co lidi,kolik vám to jezdí a koho jste už sta?ili nat?ít?? :)))))

jamajcan77
user
Příspěvky: 56
Registrován: 28.10.2004, 15:26
Bydliště: ostrava-jih city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jamajcan77 » 04.12.2004, 19:48

zdarec no kámo m? to teda nejezdí vubec .... jel jsem v petrovém dvoukilu a nebe a dudy ... uvažuju má tam kat out a bowko ..jestli to je tím ale mysliím že mam v prdeli motor...
200sx/89/red/victor/205/55/16

Michal

Příspěvek od Michal » 05.12.2004, 00:16

Je to ur?it? motorem,ve svém minulém dvoukilu jsem m?l kat u?ízlej a místo n?j nava?enou trubku.Rozdíl ve výkonu jsem ale nepoznal.Ted mam vše originál a je to super.Jinak klasicky 240km/h mi to jezdí,stejn? jako p?edchozí 200SX.S tim prvnim jsem to rad?ji nezkoušel,to byl šílenej vrak... Je škoda,že p?i 240ti je už 200SX skoro v kritických otá?kách,to auto má ješt? chut trochu jet.. P?itom japon?íci mu napsali 220km/h,skoro tolik to auto jezdí do kopce..:) Minule jsem m?l tu ?est jet do táhlého kopce za novim 350Z.Když vid?l,jak se p?ibližuji,tak na to trošku šlápnul a za?al se zase hezky vzdalovat... Potom má mít ?lov?k radost z jízdy:) Jenom by m? zajímalo,jak si 200SX obstojí proti Octavii RS,ješt? jsem jí nepotkal.Má podobné parametry.Nemá s ní n?kdo zkušenosti?

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 05.12.2004, 09:00

Michal píše:... Je škoda,že p?i 240ti je už 200SX skoro v kritických otá?kách,to auto má ješt? chut trochu jet.. P?itom japon?íci mu napsali 220km/h,skoro tolik to auto jezdí do kopce..:)
Tech 220 km/h co je v technicaku je na 99% spravne - Japonci nejsou bly, 220 je totiz skutecna rychlost kterou by mela seriovka vyvinout, ono totiz kdyz vemes v uvahu ze pri 240km/h ti ukazuje tachometr odchylku minimalne +15km/h spis ale +20km/h od realne rychlosti mozno i vic tak jsi na hodnote co udavaji v technicaku a ze oni to urcite merili najakym presnym zarizenim. :)
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Petr
user
Příspěvky: 167
Registrován: 08.10.2004, 13:31
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 05.12.2004, 13:50

Jenze pozor, maxmalni rychlost udana v TP neni o tom, kolik auto maximalne jede, ale jakou maximalni rychlost vyrobce schvalil jako jeste konstrukcne "bezpecnou".
Takze neznamena, ze kdyz naberete dobry benzin a je dobrej vzduch, zavreny svetla, ze to nemuze jet treba 250 , jak by vyrobce mohl udat presne horni mez rychlosti u tolika vyrobenych aut, u kterych jsou urcite nejake odlisnosti ? :D
Vinova S13 - 1990

T25 - 0,8bar , kat už neny, BOV MK II - Minulost... rad vzpominam, 200sx je bezva auto
------------------------------------
ale ted si vozim prdel v XEDOS 9 2,5 V6 - 4WS
a trosku mene z ni boli zada :)

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 05.12.2004, 14:45

S Octavii RS jsem se uz nahanel, ale to jsem nemel spoustu uprav a taky muj motor nic moc, chystam generalku. Pri nizsich rychlostech mi na rozjezdu skoro vzdy ujizdela, ale pri vyssich ma dvoukilo lepsi zatah a zrychleni, vzdycky jsem ho dojel, predjel a nalozil par desitek metru. Pak jsme najeli na dalnici, dal jsem svoje tempo a uz jsem ho nevidel, i kdyz RS tech 250 umi s prehledem. Jenze dvoukilu to pri 150 lip zrychluje 8)

Uživatelský avatar
zorro
user
Příspěvky: 150
Registrován: 27.09.2004, 13:27
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zorro » 05.12.2004, 23:21

No vzhledem k tomu, že jsem m?l n?kolikrát RS (jak klasiku tak kombi) na test p?j?enou a taky vzhledem k tomu, že pravideln? jednu potkávám tady v Olmíku, tak vím, že si ani na moji sériovku jen tak neškrtne. Prost? na rozjezd (pokud nehrabu) jsem rychlejší, na všechny pružnosti taky a taky na tah v off boost režimu, takže pokud vám eReSo šlape na paty, tak není n?co v po?ádku s vaším dvoukilem. :))) Snad jen na technické trati má RS oproti mému dvoukilu devizu. Mám sériový patnáctky na kterých mám problém jak s gripem, tak s trakcí. :))) Ale k ?emu to...s Octavií se nedá tak dob?e driftovat...v??te mi, zkoušel jsem to...:))) zkusím protla?it na FTP video...:)))

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 06.12.2004, 10:42

Octavia RS se proti SXku moc nechytá... a ani se není ?emu divit -> má delší kvalty, je t?žší a má podstatn? v?tší aerodynamickej odpor než SX..
M?l jsem n?kolikrát možnost porovnat s RSem síly p?i sprintu na 1/4 míle a vždycky z?stala daleko daleko vzadu... :D

935Baby: Takovou odchylku snad SX mít nem?že... s takhle vysokým rozdílem se po?ítalo u starejch škodáren s mechanickým tachometrem... Elektronický tachometry maji p?esnost podstatn? lepší.. obecn? se mluví o odchylce + - 3 až 5%.. a nev??il bych, že japonskej tachometr bude nep?esn?jší.. :wink:
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 06.12.2004, 12:16

moj kolega programoval v jednej nemeckej firme palubovky pre Mercedes a Audi a co mi hovoril, bolo zarazajuce: podla specifikacie mali tachometre ukazovat o 10% viac, ako skutocna rychlost :roll:
neviem, ci je na to nejaka EU smernica, ale v praxi sa to tak robi.
mam otestovane na vlastnej kozi - v rakusku je mrte radarov s displaymi. ked som siel 55 okolo radar hlasil 50. (aby som nezabudol, moje kolesa dokonca maju obvod o 1.9% mensi ako predpisane, takze idem este pomalsie, ako ukazuje tachac)
tu najdete tire size calculator: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

Uživatelský avatar
Ondrey
user
Příspěvky: 587
Registrován: 27.09.2004, 15:47
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrey » 06.12.2004, 12:50

idanow píše:... v rakusku je mrte radarov s displaymi. ked som siel 55 okolo radar hlasil 50.
To je zvláštní.. možná to N?mci berou jako n?jaký "bezpe?nostní opat?ení"..
Podle t?ch radar? s displejema jsem taky zkoušel porovnávat tachometr a vždycky ukazoval to, co radar.. zkoušel jsem to sice jen max do 120ti, ale i v t?ch 120ti to ukazovalo dob?e.. :-?
240 genuine british BHPs covered with British racing green..

idanow
user
Příspěvky: 418
Registrován: 14.10.2004, 08:36
Bydliště: malacky, sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idanow » 06.12.2004, 14:16

som dohodnuty s jednym kamosom - fizlom - ze ked bude merat niekde blizko, tak mi zavola pojdem otestovat tachac pomocou radaru. snad to bude bez pokuty :D
dam potom vediet vysledky. len nemozem slubit, ze to bude v blizkej buducnosti ;)

Michal

Příspěvek od Michal » 07.12.2004, 22:24

Jo díky za odpov?di s eReSem,myslel jsem si to:) S tim tachometrem se mi to zdá blbost a hlavn? u japon?íku.N?jaká odchylka tam ur?it? bude,ale ne takový extrém. Baby534: možná kdyby ses projel s n?kterými jinými vozy s takovouhle rychlostí,poznal bys jak vypadá 200,220 a 240km/h a v??,že v tom je fakt rozdíl a ?asem poznáš i bez tachom?ru kolik asi jedeš.Pak bys ur?it? uv??il,že 200SX na to má..:) P.S. Lidi POZOR,za?íná to namrzat,tak at se nám nikomu nepovede to n?kam švihnout.. Jinak když s n?kym pozávodíte,dejte ur?it? v?d?t!!

Uživatelský avatar
Hynek
user
Příspěvky: 1124
Registrován: 06.10.2004, 18:47
Bydliště: Plzen

Příspěvek od Hynek » 08.12.2004, 14:09

Já už sem to švihnul, malej výlet do pole :) odneslo to zav?šení p?edního levýho kola a blatník. Jinak v lét? sem vydrbal nissana 300 Z32 biturbo na sprintech v Panenskym Týnci toho si docela vážim, i když je to náš kamarád :)

Uživatelský avatar
935Baby
user
Příspěvky: 2333
Registrován: 27.09.2004, 17:33
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 935Baby » 08.12.2004, 18:09

Michal píše:Pak bys ur?it? uv??il,že 200SX na to má..:)
Ja verim ze je SX shopno vyvinout rychlost 240km/h, pouze si nejsem jistej presnosti tachometru. To ze pri rychlosti 240km/h udavane tachmetrem je odchylka +10km/h tak tim jsem si temer jistej. Vymluvi me to pouze nekdo kdo to bude mit zmerene tim radarem :wink:
„ At the begining I looked around and could not find quite a car I dreamed off. Small light-weight sports car which used power efficiently. So I decided to build it by myself“ Ferry Porsche

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 10.12.2004, 18:44

T?ístovku twinturbo ve sprintu?? Tose mi ani nechce v??it,ale když je to tak,tim líp:) Máš motor upravený,nebo originál? Tuhle t?ístovku bych cht?l,mam jí vyhlédlou v N?mecku za dobrej peníz,ale jak s papírama ,když je to r.v.91? Doklady,nebo vrak na p?estavbu tady t?žko seženu.. Ach ty zákony,takových aut se tam povaluje... :cry:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 133 hostů