ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do nich..

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Uživatelský avatar
raddy
user
Příspěvky: 4812
Registrován: 05.10.2004, 11:19
Bydliště: Piešťany, Slovensko

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od raddy » 06.05.2014, 20:54

klidek,pokuty riesia obvodne urady a mozete mi verit ze na nejake spatne lustrovanie nemaju kapacity,neriesia ani aktualny stav. Inak by u nas nejazdilo desiatky tisic aut bez stk/ek. A ano,aj ked mas z auta kurnik,musi mat platnu stk,ek alebo musi byt vyradene z evidencie..

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Fizzbiker » 06.05.2014, 21:09

buky300zx píše:
Trinom píše:
kenivruh píše:aka uz je len logika ked nemam STK tak mi pride administrativne ked nejazdim 166 EUR, ale policajt mi na ceste da ovela menej, napriek tomu ze jazdim.
U vás jsou pokuty za auto bez STK, který stojí? Co je to za zhovadilost?
Za STK 166 a za EK 166eur.No proste kokotovo.A ako bonus,spetne(neviem kolko rokov) budu lustrovat kto nemal stk a ek,od zistenia "priestupku" maju cas 5 rokov poslat blokovu pokutu.Predpokladam ze to pride aj k vam.
potom zahodim SPZtky.... a budu to jebat. necham si jedny :D
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od vmille » 18.05.2014, 13:06

blázen píše:tvoje příklady jsou nesmyslne. Pov je pov. Chráníš tím sám sebe před sebou sama. Inteligentní člověk od kanceláře pojistitelů nikdy dopis nedostane a tím nechci říct, že by musel platit pov za rozebrané auto.. to nemusíš. Stačí zvednout prdel a jít dát značky na úřad. Neber to špatně,ale takhle to je.
Svoji mamku povazuji za inteligentniho cloveka, ale presto dostala dopis od CKP a mela doplatit pojistne za dva mesice kdy auto jeste ani nevlastnila. Noramalne by na to clovek nereagoval, ale u CKP musis jinak prijde exekutor, ty musis prokazat nevinu.
Je to tak blazne v poradku tak si to prejes?

Depozit: Koupim auto nepojizdne nebo se mi pokazi (to se mi stalo), abych to mohl dat do depozitu musim to prihlasit na sebe to narazi na dalsi debilitu, musim mit evidencni kontrolu. Auto nejde, takze odtah na lane nebo trailer, parada starosti navic.

Koupili jsme JZD na placestal LIAZ v polorozebranem stavu. Pri prevodu majetku jsme ho museli pojistit, kdyz jsem chtel odevzdat SPZ chteli po me evidencni kontrolu, na STK mi rekli ze neexistuje aby technik provadel evidencni kontrolu v terenu, ze ted jsou prisnejsi zakony, ze ten LIAZ mam privest na traileru. Parada kolik by me to stalo? Jen kvuli zruseni pojisteni.

Misto postihovani slusnych lidi pred tim nez jeste neco spusobili se ma stat zamerit na postizeni tech co se provinili.
Policie muze mi v autech databaze nepojistenych vozu pripadne kamery s rozpoznavanim obrazu. Ty systemy dnes uz nejsou tak drahe pokud nenakoupi v predrazene zakazce.

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 18.05.2014, 13:41

a měl si problém s exekucí? Neměl, protože si se na to nevysral. Takže ano, zákony postavené na hlavu a ano,za většinu těch dopisů si lidi můžou sami. Svůj názor nezměním.Stejně tak si myslím, že ten co kupuje JZD nemá problém zlikvidovat jeden liaz, kde ve výsledku při váze liazu na tom vydělá. Likvidovali jsme takto rozbitou tatru. Náklady na likvidaci pár tisíc, trojek za celou vyplatil 10x tolik. Takže, ve tvém případě vyděláno (pač my bohužel tatru koupili a rozbili)

To co je nejvíc smutné, je to, že musíš prokázat svou nevinu, místo toho aby to bylo naopak, jak to být má. A já sem neobhajoval praktiky ČKP, ty odsuzuji. Jen poukazuju na častou hloupost lidí, kteří na to jednoduše serou.

Já jsem koupil nepojízdnou s13 od Landise ,kterou sem nakonec ani do provozu neuvedl. A nikde sem ji na laně na evidenčku netáhnul. Jen jsem u toho přemýšlel. Nic postihovatelného sem neporušil. Stálo mě to nějaké peníze, to ano, ale nic, nad čím bych se svým průměrným platem brečel.


a pro pochopení to napíšu tučně Neobhajuju ČKP, nesouhlasím s ČKP, nesouhlasím se spoustou zákoů ČR, ale vyhýbám se problémům a vyhnout se jim jde
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

vmille
user
Příspěvky: 1723
Registrován: 29.08.2007, 22:34
Bydliště: okres Břeclav

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od vmille » 18.05.2014, 22:35

Odvadis ty problemy jinam. Problemy s exekuci mame, u jinych aut pri prevodu z jednotlivy pojistek u stejne pojistovny do flotyly byla auta chybou zamestnankyne pojistovny 14 dni nepojistena ted po dvou letech chodi haldy dopisu CKP. Pracovnice tam uz nedela.
Ten LIAZ jsme opravili ale az po pul roce, CKP chce 25000Kc.

Uživatelský avatar
Fizzbiker
user
Příspěvky: 3406
Registrován: 14.01.2010, 18:29
Bydliště: cca Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Fizzbiker » 18.05.2014, 22:59

banda zmrdu podporovana statem at ČKP a pod a nebo Exekutorsky aparat, ze sou lidi hloupi je jedna vec ale ze ze se exekucne resi dluh 60t a exekucni naklady 780t? kde sme_?

jak rikam az lidi prestanou byt tupe ovce a naserou se a nejakou nenasilnou demonstraci (viz treba to odstraneni registracnich znacek z aut) pokud se to provede v dostatecne mire je to nepostihnutelne.
:bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake: :bootyshake:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kentoya
user
Příspěvky: 6609
Registrován: 10.09.2005, 21:12
Bydliště: Brno

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od Kentoya » 19.05.2014, 00:12

blázne řešíš nesmysly jak ocas

už jsem ti nechtěl odpovídat, ale ty magore jeden už nepiš, ohledně tohoto, ten zákon je špatný, čkp jsou hajzlové zneužívající díru, a ještě že ten soud rozhodl jak rozhodl, protože takhle už měl rozhodnout dávno, přesně o tohle rozhodnutí tu šlo, a že ty řešíš co má kdo udělat nebo měl je mi u prdele a dvakrát

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 07:34

Dal už nic nenapíšu. Je nesmyslne se tu hádat.


Akorát bych byl rád kdybys vynechal urážky.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od MYSAK » 19.05.2014, 11:22

Kdyz sem musel platit CKP prachy za to ze mi dement udelal nahovno pojistku kterou spolecnost neuznala a ani se mi neobtezoval rict ze ma pruser tak si za to taky muzu sam co? Ano mel sem hned druhej den volat do pojistovny a zeptat se jeslti nahodou jejich pojistovak neudelal chybu :roll:

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 11:29

A co to bylo za chybu?
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od MYSAK » 19.05.2014, 11:38

To nevim a je to nepodstatny, normalne sme sepsali smlouvu a on pak rek ze ta smlouva je neplatna.. ale to ze pojistovna mu o tom rekne za par dni a on me jen tak mimo reci za 3/4 roku asi neni moje chyba nebo myslis ze jo?

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 11:49

o neplatnosti smlouvy tě snad informuje pojištovna přímo, v žádném případě přes pojištováka, co to je za hovadina?
Co to bylo za chybu ,není to jedno, protože je smlova naprosto jednoduchá věc a lze ji kontrolovat. Docela mne to zajímá už z pohledu člověka, co má kupu pojistných smluv..
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od MYSAK » 19.05.2014, 11:55

Prave ze ne, me od pojistovny nic neprislo ani mi pojistovakem nebylo receno ze neco ma/nema prijit. Dostal sem smlouvu, zelenou kartu, pokyny k platbe a tim pro me byla smlouva uzavrena.. bohuzel nebyla

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od blázen » 19.05.2014, 12:04

pak si měl 2 možnosti. Pokud je smlouva v pořádku, mohl ses bránit. Pokud si podepsal koninu, pak je to samozřejmě zbytečne. Otázka zní, co jsi podepsal. Ne nadarmo se všude naléhá na to,at si to lide kontroluji. Ja moc nerozumim tomu, jak muže byt dobře sepsana a podepsaná smlouva z obou stran neplatná. Byl by to podvod - to by měl být nereálný stav z pohledu pojištoven. A když podepíšeš pojistku, stejně pojištovny posílají dopisy o rekapitulaci a poděkování..

upřesnit to může design.
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

Uživatelský avatar
MYSAK
user
Příspěvky: 4186
Registrován: 08.07.2007, 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP je v prdeli, čtěte...kdo jste přišli o prachy, do ni

Příspěvek od MYSAK » 19.05.2014, 12:13

Samozrejme ze sem kopii pojistky posilal na ckp jako obranu.. zamitnuto. A ruku na srdce.. ty jako clovek kterej se nezivi pojistovnictvim urcite odhalis nejakou kravinu ve smlouve kuli ktery ji pojistovna neuzna ze? Co treba chybne vypocitana vyse bonusu? Mel sem slibenou a posleze zapsanou maximalni slevu, proto sem sel tam..ale jeslti sem na ni treba nemel narok to si tezko nejak dokazu overit a nerikej mi ze ty jo

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 132 hostů