Dodání zbývajících věcí

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
ladik
user
Příspěvky: 52
Registrován: 19.12.2007, 22:30
Bydliště: Praha-Lipence (hells edge)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od ladik » 22.05.2009, 21:39

sysel píše:to je směšné téma tak abych to uvedl na pravou míru Ládík to dostal kompletně celé rozepsané co vše stálo jak práce tak i materiál a dále by měl bejt rád že jsme mu nenaučtovali i parkovné za třičtvrtě roku co tam stál a nebyl schopen dodat díly.
nebyl schopen dodat díly? Odkdy se dodává servisu díly, snad on si je má shánět. A při mym povolání, když jsem přes týden pryč a doma o víkendech tak to jde asi těžko. A když už jsme u toho, jak mi vysvětlíš ten kus železa mezi blokem a sánim, který jsem nalezl pod sedačkou? Ty scházející šrouby na tlumiči? Na svodech byli všechny, když jsem ti to předával. A co ten strženej šteft na krytu rozvodů? To původně taky nebylo.
S13 forever

Uživatelský avatar
Design
user
Příspěvky: 4739
Registrován: 12.07.2007, 22:34
Bydliště: Sajgon
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od Design » 22.05.2009, 21:44

To už se ted jen bohužel mužeš dohadovat. Když si deš prebirat auto tak by sis to vše mel zkontrolovat vim že to nekdy nejde vše ale chybami se človek učí bohužel.
Nissan 200SX S14 Zenki r.v.96 Bílá perleť,motor po GO ,eger out,svičky NGK iridium,Velkej IC,sportovni filtr,karbon kanister out,Oil catch tank,Wiltec Bov,Walbro 255l/h,,nerezove svody,MBC,3'' komplet vyfuk, začíná to být pekelná mašína.Jede jako prase! - SOLD
Old Daily car Mitsu Colt 1.3-r.v.91 - SOLD
Old Daily car Audi RS6-r.v.2009 - neni to nejhorší :D - SOLD
Family car Bmw M6 - r.v2005
Dog car Octavia 2 - r.v2005(vrak německej)
Low cost track project BMW e36 - r.v94
Zprostředkování finančních produktu-případné dotazy směřujte do SZ

ladik
user
Příspěvky: 52
Registrován: 19.12.2007, 22:30
Bydliště: Praha-Lipence (hells edge)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od ladik » 22.05.2009, 22:14

OK, uznávám svou chybu. Některých věcí si člověk nevšimne hned, ale až po pár dnech. Udělal jsem chybu, že jsem vám to dával. Už se nebude opakovat. Radši se do toho pustím sám, než abych to dával někomu z fora a nebyl si jist, kde mi nějakej šroubek, hadice či držák chybí. Omlouvám se ostatním členům za tuto narážku, ale dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.
S13 forever

Uživatelský avatar
blázen
user
Příspěvky: 12264
Registrován: 19.03.2005, 17:57
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od blázen » 23.05.2009, 09:55

možná,kdyby ses domluvil tenkrát s kentoyou,tak bys ted nenadával,..všichni tady dávaly auta jemu,..proč jsi volil jinak? Jsem si jistý,že by ti to opravil,tak jak jsi chtěl a za určitě přijatelnější cenu. Nebylo by na škodu,pro představu, od toho kdo to opravoval vypsat co všecko za tu nehoráznou sumu na tom autě dělal,protože mi to přijde jako zlodějina...a parkovné v servise..nebudte lidi směšní :wink:
superb 2004 1,9tdi chiped.. brzy k prodeji..

na dvoukilo seženu vše,vlastně skoro vše :-k
prodej ND nissan sunny 1,8gti B12
GO motorů CA18DET etc..
kontaktovat:736460675 0-24hod

ladik
user
Příspěvky: 52
Registrován: 19.12.2007, 22:30
Bydliště: Praha-Lipence (hells edge)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od ladik » 23.05.2009, 16:40

blázen píše:možná,kdyby ses domluvil tenkrát s kentoyou,tak bys ted nenadával,..všichni tady dávaly auta jemu,..proč jsi volil jinak? Jsem si jistý,že by ti to opravil,tak jak jsi chtěl a za určitě přijatelnější cenu. Nebylo by na škodu,pro představu, od toho kdo to opravoval vypsat co všecko za tu nehoráznou sumu na tom autě dělal,protože mi to přijde jako zlodějina...a parkovné v servise..nebudte lidi směšní :wink:
Nad Kentoyou jsem taky přemýšlel, ale pak zde začal rozprodávat díly, tak jsem usoudil, že končí. A nejbližší servis byli tady v Modřanech. Co si jen pamatuji, tak 16 000 byla práce. Ostatní nevim, nebral jsem si ten papír domu.
S13 forever

Conrad
user
Příspěvky: 450
Registrován: 15.10.2004, 12:44

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od Conrad » 27.05.2009, 12:21

Design píše:To už se ted jen bohužel mužeš dohadovat. Když si deš prebirat auto tak by sis to vše mel zkontrolovat vim že to nekdy nejde vše ale chybami se človek učí bohužel.
Nee každej je stále ve střehu a bere v úvahu vždy předpoklad ten mě chce pumpnout jako to je v CR zvykem. Noo podle reakcí těch dvou by stejně nic nezmoh. Servis ví dopředu o kolik zákazníka pumpne pokud se to zákazníkovi nelíbí tak mu dá rozpis co vše dělal kolik materiálu tam je atd. max. dá slevu, ale málokdy se stane, že by to vše předělal, dohledal zbývající díly /které asi nenašel, kdyby ano dá je tam/ nebo to stálo podstatně méně atd..
Zákazník chce jezdit tak přistupuje na kompromis.
Prostě to, že to ten dotyčný sem dal si myslím je správná cesta a je na každým buď tam půjde a bude ve střehu a nebo půjde jinam.

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od bordel » 11.06.2009, 01:19

otasTM píše:moch si s tim srotem zdechlym zajet rovnou do kageki, tak pro priste
Hezkej pristup k zakaznikovi :lol:
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

Uživatelský avatar
otasTM
user
Příspěvky: 1746
Registrován: 27.12.2004, 20:35
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od otasTM » 11.06.2009, 18:00

edit: priste jed za panem Bordelem, on ti to spravi se zarucene lepsim pristupem a zcela zdarma 8)

Uživatelský avatar
bordel
user
Příspěvky: 75
Registrován: 03.08.2006, 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od bordel » 12.06.2009, 02:49

otasTM píše:edit: priste jed za panem Bordelem, on ti to spravi se zarucene lepsim pristupem a zcela zdarma 8)
Nikde jsem nepsal, aby jel za mnou, jen jsem napsal, ze takhle si nepredstavuji pristup k zakazniku, cenu jsem nekomentoval, tak nevim proc jsem cpes ze to nekdo udela zcela zdarma 8)
www.photohorizon.net << fotky
Civic TypeR
Tojota 3.0TT
KiviK VéTeš turbo

fajfka
user
Příspěvky: 45
Registrován: 20.07.2005, 12:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodání zbývajících věcí

Příspěvek od fajfka » 20.06.2009, 20:04

ladik píše:
areuratty píše:To jako výměna těsnění pod hlavou stála 26 000? Nebo v tom bylo něco víc?
jo, bylo, olej do motoru a převodovky
Samotná práce stála 16 000. Vyndání, zandání motoru.
Ty jo kolik maji na hodinu ?

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů